نکته بسیار مهم

دوره جامع آرایشگری مردانه در واقع آموزش یک تخصص است نه صرفا ارائه مدارک فنی و حرفه‌ای!   

البته قطعا با آرایشگری معمولی هم می‌توانید درآمد کسب کنید. اما آرایشگری حرفه‌ای قابلیت درآمدزایی زیادی دارد و جزو مشاغل نسل چهارم است.

آمار زیر ثابت می کنند که دوره جامع آرایشگری توسط اولین مرجع آموزش آرایشگری طراحی و آموزش داده می شود.

– آموزش به بیش از 10000 نفر هنر جوی آرایشگری و گریم از ابتدا تا کنون.

– برگزاری ۵۰ همایش حضوری رایگان آرایشگری از سال 1395 تا کنون در محل آموزشگاه جهت بروز کردن اطلاعات هنرجویان قدیمی و جدید آموزشگاه عصر مو

– برگزاری گردهمایی بزرگ آرایشگران در شهرهای تهران، اصفهان،  محمود آباد و …

– برگزاری ۴ دوره همایش بسیار موفق در کشور امارات، شهر دبی در سالهای 2015، 2016، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ با حضور صدها نفر از آرایشگران منتخب

– موسس عصر مو (استاد محمد شکوهی نیا) سال‌ها در زمینه تدریس آرایشگری مردانه، گریم سینمایی، گریم داماد فعال بوده است و در سریال های تلویزیونی، فیلم‌های سینمایی و تئاتر تجربه‌های بسیار زیادی را کسب کرده است و در راه انتقال آن به شاگردان خود همیشه پیشرو بوده است.

همایش موفق دبی - اردیبهشت 1396

محمد شکوهی نیا

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو ابداع کننده روش متفاوت آموزش مفاهیم آرایشگری مردانه (بصورت شبیه سازی یا Simulation) بوده است که از سال 1395 اجرا شده است.

آیا این آموزش ها قابل یادگیری برای همه هست یا تخصص و مهارت خاصی می‌خواهد؟

آموزش‌های آرایشگری مردانه قابل یادگیری تقریبا برای همه افراد می‌باشد و اساتید آموزشگاه عصر مو زیر نظر مدیریت استاد محمد شکوهی نیا (با سابقه حضور در این حرفه و فعالیت در پروژه‌های گریم سینمایی، تلویزیون و تاتر) همیشه در کنار شما خواهند بود.

دوره جامع آموزش آرایشگری مردانه چیست ؟

۱. یک مجموعه دوره کاربردی و مرحله به مرحله است که در 3 دوره آموزشی به شما کمک می‌کند، شما به عنوان کسی که شاید سرمایه زیادی در اختیار نداشته باشید، بتوانید برای خودتان کسب درآمد کنید.

۲. یک آموزش است که کمک می کند شما بدون داشتن تخصصی خاص و مهارت قبلی از آرایشگری کسب درآمد کنید.

۳. دوره جامع آرایشگری یک دوره آموزشی است که به شما بعنوان آرایشگر، کمک می‌کند که از آرایشگر معمولی تبدیل به یک آرایشگر حرفه‌ای شوید و علاوه بر ارتقاء پرستیژ کاری، درآمد بسیار بیشتری کسب کنید.

شما بعد از اتمام این دوره آموزشی حتما و قطعا توانایی راه اندازی کسب‌وکار خود را دارید و با رعایت اصول حرفه‌ای که ما به شما یاد می‌دهیم درآمد خوبی کسب خواهید کرد، کما اینکه افراد زیادی قبلا در این راه موفق شده‌اند.

1- دوره آرایشگری مردانه درجه 2

هنرجو در دوره پیرایش مردانه درجه دو ابتدا با ساختمان پوست و مو – ابزار کار تخصصی در این زمینه و همچنین نحوه آماده نمودن محیط کار و سپس نحوه صحیح استفاده از ابزارکار آرایش و پیرایش و طریقه ضد عفونی نمودن ابزار و روش‌های کوتاهی موها در اندازه های مختلف را آموزش می‌بیند.

روال آموزش در آموزشگاه عصر مو به این صورت می باشد که هنرجو در چندجلسه اول از شروع دوره به صورت تئوری کلیه حرکات کوتاهی مو با شانه و قیچی، شانه و ماشین، تنظیم خطوط موی دور سر تراشیدن (shave ) موهای صورت با تیغ – فرم و حالت دهی با سشوار و اتوی مو – نحوه استفاده صحیح از حالت دهنده ها آموزش دیده سپس وارد سالن عملی گردیده و با توجه به آموخته های خود موی سر مشتریان آموزشگاه را زیر نظر مربیان کوتاه می‌نماید. مربیان بر کار هنرجو در هنگام کوتاهی مو سر مشتری نظارت کامل دارند و کلیه خدماتی که آرایشگران در داخل آرایشگاه ها به مشتریان ارائه می نمایند هنرجو آموزشگاه تحت نظارت مربیان به مشتریان ارائه می نماید.

 

هنرجویان در این دوره علاوه بر کوتاهی موی سر (Haircut) شانه قیچی(Comb & Scissor)، شانه و ماشین (Comb & Clipper) ، اصلاح صورت با تیغ (shaving) ، شستشو و سشوار کشی و اتوکشی (blowing & ironing) ، روش‌های پیتاژ مو (Pitaj) و کوتاهی مدل‌های مختلف مو که شامل مدل های پایه، کلاسیک ، فانتزی، مد روز و فشن می باشند را فرا می‌گیرند.

 

سپس در پایان دوره با معرفی هنرجو به بخش آزمون و بعد از قبولی، به هنرجوی متقاضی گواهینامه مهارت پیرایش مردانه درجه دو سازمان فنی و حرفه‌ای اعطاء می‌گردد.

2- دوره آرایشگری مردانه درجه 1

پیرایشگر مردانه درجه یک شغلی است که در زیر گروه مراقبت زیبایی قرار دارد و شایستگی کار با مواد مختلف و کوتاهی مدل‌های مو با قیچی، تیغ، پیتاژ، خالی کردن مو، شناخت ابزار و مواد مصرفی داشته باشد.

آموزش روش‌های خالی کردن لابه‌لای مو یا اصطلاحا” پیتاژ مو با قیچی، تیغ یا ماشین به صورت منظم و نامنظم

آموزش اصول نحوه پیتاژ کردن مو با انواع قیچی پیتاژ و آموزش اصول نحوه پیتاژ کردن مو با قیچی معمولی

آموزش نحوه ایجاد سایه در مو با شانه تیغ‌دار، تیغ حرارتی و تیغ پیتاژ

آموزش اصول کوتاهی مو در زاویه صفر و 45 و 90 و135 و180 درجه و ترکیبی

آموزش اصول کوتاهی موهای بلند با ماشین برقی

آموزش تخصصی ویتامینه کردن مو، رنگ مو (مش، هایلایت، لولایت، آمبره، سامبره، بالیاژ، مردانساژ و…. )، فر کردن مو، صافی کراتینه و احیاء مو و سایر خدمات

آموزش اکستنشن مو

آموزش بخوردهی، لایه برداری ( اسکراب ) ، ماسک گذاری، پیلینگ و لیفتینگ

آموزش ژورنال خوانی حرفه‌ای

3- دوره متعادل سازی یا گریم داماد

دوره متعادل‌سازی چهره مردانه یا گریم داماد دوره‌ای است که در آن گریمور بتواند از عهده شناسایی ساختمان پوست، استفاده از علم نور در هماهنگسازی چهره، آماده کردن محیط و ابزار و مواد مورد نیاز، آماده‌سازی پوست صورت و گردن، هماهنگ کردن اجزا چهره با استفاده از تکنیک سایه و روشن، پاک کردن مواد از روی چهره و پیشگیری از حوادث و خطرات احتمالی برآید.

نحوه بکارگیری ضوابط ایمنی و بهداشت کار در محیط کار گریم

نحوه آماده کردن محیط و ابزار کار گریم

آموزش آماده‌سازی پوست صورت و گردن قبل از گریم

آموزش فن زدن چهره در گریم

آموزش هماهنگ کردن اجزای چهره با تکنیک سایه روشن

آموزش فیکس کردن مواد بر روی چهره

آموزش پاک کردن مواد گریم از روی چهره

   برای مشاوره رایگان همین الان کلیک کنید! 

در پایان هر یک از این دوره ها و پس از قبولی در آزمون سازمان فنی و حرفه‌ای مدرک معتبر بین المللی برای هنرجو صادر می‌شود که میتواند جواز کسب تهیه کند و یا برای ویزای کاری در خارج از ایران اقدام کند و یا روی این مدارک وام خوداشتغالی دریافت کند.

چرا باید حرف ما را باور کنید؟

چگونه باید حرف ها و وعده هایی که می‌دهید را باور کنم؟

چگونه مطمئن شوم که شما هم مثل سایر دوره‌ها و آموزش‌ها نیستید؟

استاد محمد شکوهی نیا
استاد محمد شکوهی نیا
استاد محمد شکوهی نیا
استاد محمد شکوهی نیا

۱. چرا باید حرف ما را باور کنید؟

ما یک صفحه اختصاصی در اینستاگرام برای شرکت کنندگان دوره‌های قبلی راه‌اندازی کردیم که می‌توانید از طریق این لینک به آن دسترسی پیدا کنید. نظر این شرکت کنندگان می‌تواند به شما کمک کند تا به اطمینان برسید که دوره جامع آرایشگری و پیرایشگری مردانه برای شما مفید و بلکه مهم‌تر از آن موجب تحول شما خواهد شد.

۲. آیا این دوره هم مانند سایر دوره هاست؟ یک آموزشگاه مثل دیگر آموزشگاهها؟

ما در عصر مو برای ایجاد اعتماد و اطمینان در شما بصورت تضمینی آموزش می‌دهیم. و مدیر آموزشگاه (استاد شکوهی نیا و سایر اساتید) همیشه، حتی بعد از دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه‌ای در کنار شما خواهند بود و در جهت پیشرفت دانش شما حداکثر تلاش خواهیم کرد.

من خودم آرایشگر مردانه هستم!

حتی اگر خود را متخصص آرایشگری مردانه می‌دانید قطعا نکات جدیدی برای یادگیری وجود دارد که در آموزشگاه عصر مو  یاد خواهید گرفت.